Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft problem FPS (nietypowy)


garguleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mam dośćnietypowy problem z Minecraft-em

 

 

Grając na 1.3.1 (czysty) 12-30 fps

Grając na 1.3.1 (z modami) 8-30 fps

 

Grając na 1.2.5 (czysty) 12-30 fps

Grając na 1.2.5 (z modami) 8-30 fps

 

 

O co chodzi, jak w otifine wyłącze wszystko maks 50 FPS jak gram na standard ustawieniach to maks 40 czasem...

 

gra nie laguje ale czasem przycina

 

Co zrobić żeby uzyskać więcej FPS

 

 

Zrobiłem dziś formata, nic nie pomogło!

 

GameBooster ? hmm jak go włącze to zamiast pomóc pogarsza!

Opublikowano

Już podaję:

 

 

Komputer:

Procesor: AMD Athlon 4850e Dual Core 2,50GHZ

Płyta główna: Gigabyte GA-M68SM-S2L

Grafika: GeForce 440GT 2GB DDR3

RAM: 4GB (2x po 2GB)

HDD: 500GB 2 partycje 1: 100GB 2: 400GB

DVD-RW

zasilacz 450W

 

Dziś format więc mało programów po instalowanych by nie obciążało kompa, w tle nic! dodatkowo wysoki priorytet najnowsze sterowniki.

 

Tak jak by komp nie rozumiał co do niego klikam:D

Opublikowano

Komputer jest 2x lepszy od mojego,a ja posiadam przy max detalach 20-60 fps.

 

Sprawdź czy nie masz jakiś procesów które obciążają procesor :)

 

Sprawdź 3 razy czy masz zainstalowane wszystkie stery do kompa

Opublikowano

Wszystko mam jestem świeżo po formacie... Sterowniki pobrane z strony Gigabyte, ponieważ karta grafiki jest tej firmy i płyta główna

 

Procesy to steam tylko i nic chyba wiecej po formacie nie ma opcji by cośbyło jeszcze antywirus microsoft security essentials po za tym nic w tle nie jest uruchomione...

 

Bardzo was proszę drodzy forumowiczę o pomoc!

Opublikowano

Czyli co 2GB grafika nie nadaje się do Minecraft ??

 

Czyli jestem zmuszony do grania na lagach i takich FPS ?

 

Ale w GTA4 i BF 3 pogram :)

 

Gdzie tu logika? różnica między tymi grami jest kolosalna!

Opublikowano

Optymalizacja. A 2gb pami? w karcie to sobie w dupe wsadz, bo to wi?zego znaczenia nie ma. Dla przykadu jest 4x sabsza od mojej 6950 1gb.

:)
Opublikowano

jak się kupuje gotowe składaki to tak jest kuszą oni superowością a w mario se na nich nie pograsz co najwyżej włączysz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...